سؤالات متداول

تفاوت پکیج با پرواز + هتل چیست؟

در سرویس پکیج هر مسیر با خدمات از قبل طراحی شده به صورت یک مجموعه قابل رزرو است ولی در سرویس پرواز+هتل شما میتوانید پرواز و هتل را بدون خدمات جانبی سفر مانند راهنمای تور و ترانسفر انتخاب نمایید؛ به علاوه در سرویس پرواز+هتل تنوع بیشتر نسبت به پروازهای چارتری و هتلهای طرف قرارداد مهروماه دارید.

بله؛ قیمتهای تمامی سرویسهای مهروماه به صورت زنده در رزرواسیون آنلاین موجود است. برای مشاهده قیمت تورها، از صفحه اول سایت سرویس «پکیج» را انتخاب نمایید تا لیست تورهای جدید مهروماه نمایش داده شود. پس از انتخاب مسیر دلخواه و تاریخ سفر خود قیمت روز تورها به همراه اطلاعات کامل به شما ارایه میشود.

با رزرواسیون آنلاین مهروماه در 12000 شهر در سراسر دنیا می توانید پرواز و هتل را رزرو نمایید.

در رزرواسیون آنلاین بخش «هتل ها» مقصد، تاریخ ورود و خروج هتل را مشخص نمایید تا لیست قیمت پروازها و هتل های موجود در زمان سفر شما نمایش داده شود.

رزرواسیون آنلاین مهروماه کلیه خدمات مسافرت هوایی در مسیرهای خارجی را در قالب 4 سرویس رزرو پرواز، رزرو هتل، رزرو تور و رزرو ترکیبی پرواز+هتل را به مسافران ارایه میکند. برای نیازهای مختلف مسافران سرویسها از یکدیگر تفکیک شدند. این سرویسها به اصلیترین شبکههای ارایهدهنده خدمات آنلاین سفر در جهان متصل است و به این دلیل تنوع انتخابی پرواز را در 900 ایرلاین و تنوع انتخابی هتل را در بیش از 200 هزار هتل برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ رزرو آنلاین در رزرواسیون مهروماه هیچ گونه هزینه اضافی برای شما ندارد و به منظور تشویق شما به استفاده از خدمات نوین رزرو آنلاین 3% تخفیف نیز به شما تعلق میگیرد.

در نتایج جستجوی پرواز شما میتوانید با استفاده از فیلتر Stops گزینه 0 را انتخاب کنید تا فقط پروازهای بدون توقف را مشاهده نمایید.

بله، سیستم رزرواسیون به طور اتوماتیک از میان کلیه پروازها کمترین قیمت را به شما نشان میدهد و علاوه بر این شما پس از جستجوی پرواز میتوانید با استفاده از فیلتر Price بازه قیمتی دلخواه را برای سیستم معین نموده و پروازهای همان نرخ را مشاهده نمایید.

اگر در تاریخی که مشخص کردید برای مسیر شما پرواز آزاد موجود نباشد میتوانید با استفاده از امکان «جستجوی مجدد» به سرعت تاریخ دیگری را انتخاب نمایید.

بدلیل اینکه تمامی قیمت ها از طریق ارتباط مستقیم با سرور ایرلاین ها و رزرواسیون های آنلاین بین المللی انجام می پذیرد و این سرویس ها برای قیمت های آنلاین خود محدودیت زمانی در نظر می گیرند، به طبع آن در سایت مهروماه برای فرآیند جستجو 10 دقیقه و برای ورود اطلاعات خریدار و مسافرین نیز 10 دقیقه، محدودیت زمانی وجود دارد که اگر در هر کدام از این صفحات زمان بیشتری از 10 دقیقه صرف کنید به طور خودکار به صفحه اول منتقل می شوید.

با رزرواسیون آنلاین مهروماه اکنون میتوانید 200،000 هتل را در 12000 شهر در سراسر دنیا رزرو نمایید. با جستجوی شهر موردنظر میتوانید لیست کامل هتلها را مشاهده نمایید.

در رزرواسیون آنلاین بخش «هتلها» مقصد، تاریخ ورود و خروج هتل را مشخص نمایید تا لیست قیمت هتلهای موجود در زمان سفر شما نمایش داده شود.

پس از جستجوی هتل از منوی سمت چپ لیست هتلها میتوانید چک لیست امکانات، تسهیلات موردنظر خود را انتخاب نمایید تا فقط هتلهایی که امکانات موردنظر شما را دارند نمایش داده شوند. برای مثال ممکن است امکانات اتاق کنفرانس، سرویسهای داخل اتاق، اجاره خودرو و زمین گلف از ترجیحات شما برای انتخاب هتل باشد.

با شماره تلفن 8540، با همکاران ما در بخش حضوری تماس بگیرید.

• دکمه Ctrl + F5 را بزنید و اگر باز نتیجه ای یافت نشد، به صفحه خانه باز گردید و دوباره جستجو را از ابتدا انجام دهید. • اگر تا به حال از سایت مهروماه خرید کرده اید، بهتر است یکبار cacheمرورگر خود را پاک نمایید. • تاریخ جستجوی خود را تغییر دهید، ممکن است در تاریخ مورد نظر شما پرواز، هتل و یا پکیجی وجود نداشته باشد.

اگر به هر دلیلی پرداخت شما موفقیت آمیز نبود ولی پول از حساب شما کسر شد، معمولا تا 2 ساعت بعد پول به حساب شما بر می گردد. در این صورت مجددا اقدام به خرید نمایید. در غیر این صورت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

با در دست داشتن شماره پیگیری و مرجع پرداخت با شماره کارشناس پیگیر خود که در پایین صفحه مشاهده می کنید، تماس بگیرید.

کلیه نرخ ها به صورت آنلاین، از ایرلاین ها و شرکت های کارگزار هتل گرفته شده و در سایت نمایش داده می شود و تغییر آنی آنها اجتناب ناپذیر می باشد.